Hopp til hovedinnhold
Kuala Lumpur

Melur

VIP-eskorte i Kuala Lumpur, Malaysia

Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur
Melur — eskorte i Kuala Lumpur

Kontakt megSikkerhetstips

+60 16-880 0603
Betal aldri noe før dere møtes – depositum, «bookinggebyrer» og gavekort er alltid svindel.

Om meg

Bare 20 år gammel legemliggjør Melur ungdommelig sjarm og naturlig sensualitet. Med sin slanke figur på 49 kg, en høyde på 165 cm og forlokkende kurver i C-kupp er hun den typen skjønnhet som vil trollbinde deg fra aller første blikk.

Melur er varm, vennlig og elegant uten anstrengelse — en dame som vet hvordan hun får deg til å føle deg spesiell og helt avslappet. Den milde naturen og det avslappede vesenet hennes får deg til å slappe av på null tid, mens den forførende siden hennes holder hjertet ditt bankende.

Hun er mer enn bare nydelig — Melur er den ultimate blandingen av GFE (kjærestefølelse) og eksklusivt selskap, og det gjør hvert øyeblikk med henne både naturlig og uforglemmelig. Enten det er en rolig kveld sammen eller et lidenskapelig møte, sørger Melur for at du føler deg som den eneste mannen i verden.

Hvorfor velge Melur?
✨ Betagende ung malaysisk skjønnhet
✨ Naturlige kurver og uimotståelig sjarm
✨ Varm, søt og utrolig oppmerksom
✨ Perfekt balanse mellom romantikk og lidenskap

💋 La Melur ta deg til den syvende himmel og videre.
📲 Ring eller WhatsApp:

Melur venter på å gjøre natten din uforglemmelig — bestill henne i dag og opplev ekte lidenskap i Kuala Lumpur.

Denne beskrivelsen ble automatisk oversatt.

20
år
165
cm
49
kg
C
cup-størrelse

Kl Escort Girl (23 eskorter)
Kuala Lumpur, Malaysia, Kuala Lumpur (43200), Malaysia

Mer informasjon

KjønnKvinne
LegningHeterofil
EtnisitetAsiatisk
HårfargeSvart
Språk
  • engelsk (Flytende)

Kontakt megSikkerhetstips

+60 16-880 0603
Betal aldri noe før dere møtes – depositum, «bookinggebyrer» og gavekort er alltid svindel.

Priser og tilgjengelighet

In-call

Møte hos eskorten

1 time450 RM
2 timer650 RM
Middagsdate (4t)1000 RM
Møtested:
Hotellrom

Out-call

Møte hos kunden

1 time450 RM
2 timer650 RM
Middagsdate (4t)1000 RM
  • Besøk hjemme / på hotell

Arbeidstider

MandagRing for info
TirsdagRing for info
OnsdagRing for info
TorsdagRing for info
FredagRing for info
LørdagRing for info
SøndagRing for info

Flere eskorter i Kuala Lumpur

Se alle eskorter i Kuala Lumpur