Ana içeriğe geç
San Luis Obispo

Anylu

Yeni tatlı Latina

Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 2
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 3
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 4
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 5
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 6
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 2
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 3
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 4
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 5
Anylu — San Luis Obispo şehrinde eskort, fotoğraf 6

Benimle iletişime geçGüvenlik ipuçları

+1 559-223-9190
Buluşmadan önce asla ödeme yapmayın – depozitolar, “rezervasyon ücretleri” ve hediye kartları her zaman dolandırıcılıktır.

Hakkımda

Şu anda San Luis Obispo'da müsaitim.

Merhaba, tatlım. Vücudum bir zevk tapınağı ve unutamayacağın bir deneyim vaat ediyorum. Ama mesele sadece fiziksel değil; kişiliğim görünüşüm kadar hoş. Oyuncu ve ayakları yere basan biriyim, bir sevgilinin sıcaklığına sahibim.

Macera düşkünüyüm, flörtöz, cana yakın, zarif, şehvetli, ilgili, tatlı huylu, kibar ve gizliliğe önem veren biriyim. Tutkulu bir sevgiliyim ve bağımlılık yaptığım söyleniyor. Seni görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Gerçeklikten kaçmak istiyorsan bana mesaj at. Ön doğrulama (screening) gerekli. Aramaları kabul etmiyorum; sadece mesaj.

Bu açıklama otomatik olarak çevrildi.

29
yıl
168
cm
58
kg
D
Sütyen bedeni

Bağımsız eskort

Ek bilgiler

CinsiyetKadın
Etnik kökenLatin
Vücut tipiAtletik
Saç rengiEsmer
Saç uzunluğuOrta
DövmeHayır
Kasık saç stiliTam traşlı
SigaraHayır
Diller
  • İngilizce

Benimle iletişime geçGüvenlik ipuçları

+1 559-223-9190
Buluşmadan önce asla ödeme yapmayın – depozitolar, “rezervasyon ücretleri” ve hediye kartları her zaman dolandırıcılıktır.

Ücretler ve müsaitlik

In-call

Eskortun mekanında buluşma

1/2 saat300 $
Buluşma yeri:
Özel daire

Out-call

Müşterinin mekanında buluşma

Çalışma saatleri

PazartesiAralıksız
SalıAralıksız
ÇarşambaAralıksız
PerşembeAralıksız
CumaAralıksız
CumartesiAralıksız
PazarAralıksız

San Luis Obispo ve çevresindeki eskortlar

San Luis Obispo şehrindeki tüm eskortları gör